Zabiegi profesjonalne do wykonania w domu
Kim jestem?

 

Witaj,

jestem Beauty Box – gabinet w Twoim domu. Skąd się wziąłem? Kim jestem? Urodziłem się w głowie Caroliny Martin – eksperta kosmetologii, założycielki sieci klinik kosmetologii i medycyny estetycznej - SC Beauty Clinic. To właśnie ona, po wielu rozmowach z klientkami, zauważyła, że znaczna ich grupa nie ma czasu na regularne wizyty w gabinetach kosmetologii. A produkty drogeryjne nie są w stanie zaspokoić potrzeb ich skóry, tak jak profesjonalne. I właśnie wtedy, w jej głowie pojawiłem się ja.

 

 

Moja kreatorka wymyśliła, że jeśli Ty nie możesz przyjść do nas, zadbać o swoją urodę, to przyśle mnie do Ciebie. W Twoim salonie, łazience czy na tarasie urządzimy sobie małe tete-a-tete.

 

 

Carolina Martin zaraziła pomysłem jeszcze kilka osób, równie zwariowanych co kreatywnych. Wspólnie wymyślili, że warto uchylić rąbka tajemnicy z gabinetów kosmetologii i nauczyć kobiety specjalistycznej pielęgnacji. Po raz pierwszy profesjonalne kosmetyki, używane dotychczas jedynie w warunkach gabinetowych, mają szansę trafić do Twojego domu. Ty możesz wykorzystać swój czas, ja swój skład, a moi twórcy swoją wiedzę, żeby nauczyć Cię, jak profesjonalnie zadbać o skórę we własnym domu.

 

 

Usiądź więc wygodnie, poznaj mnie bliżej czytając opisy zabiegów, które Ci oferuję i wybierz ten, który będzie najlepszy dla Ciebie. Gwarantuję, że nasze spotkanie dostarczy Ci mnóstwa satysfakcji, a Twoja skóra będzie Ci wdzięczna za profesjonalną opiekę.

 

 

Zamów mnie teraz ->

 

PS Bądźmy w stałym kontakcie. Znajdziesz mnie tutaj:

   Beauty Box - gabinet w Twoim domu

gabinet_w_twoim_domu

 

Newsletter
Zostaw mi swój adres e-mail, a dostaniesz ode mnie specjalny prezent! Beauty Box odwiedził w domu Carolinę Martin i zapytał o to, jak pielęgnować dłonie domowymi sposobami w czasach częstej dezynfekcji rąk.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl